1 450 ₴
Бризковики MGC – це якісні та надійні вироби, які захищають кузов вашого автомобіля від зайвого забруднення і пошкодження камінням, що вилітають з-під коліс. Вони виготовлені з матеріалу термоеластопласт (ТЕП), який володіє підвищеною міцністю і високою зносостійкістю. Завдяки спеціальному складу бризковики MGC стійкі до значних коливань температури в діапазоні від - 50°C до + 50°С. Бризковики зберігають еластичність на морозі і не втрачають форму під час спеки.
Бризковики є важливою і незамінною частиною автомобіля, їх потрібно обов'язково встановлювати за всіма чотирма колесами. Передні бризковики захистять від пошкодження лакофарбового покриття деталей кузова і днище автомобіля, внаслідок чого допоможуть запобігти передчасній появі корозії. Задні бризковики крім цього захистять інші транспортні засоби, які їдуть позаду вас, від вилітаючих з-під коліс каменів. Також до переваг можна додати те, що встановлення бризковиків займає не багато часу і під силу навіть не професіоналам.
Бризковики MGC - відповідають характеристикам оригінальної запчастини, вони кріпляться в штатні технологічні отвори автомобіля.
Характеристики:
Номер за оригінальним каталогом запчастин - PT769-12030
Тип запчастини - аналог
Матеріал – термоеластопласт (ТЕП)
Робоча температура експлуатації - від -50 до +50 °C
Комплект - бризковики 4шт
У комплект входять кріпильні елементи.
Колір – чорний
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | MGC |
Країна виробник | Китай |
Марка | Toyota |
Тип запчастини | Аналог |
Призначення | Комплект |
Модель | Corolla |
Серія | COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) 2001-2007 |
Сумісність | Toyota COROLLA (ZZE12_ NDE12_ ZDE12_) 2001-2007, Toyota COROLLA Stufenheck (_E12J_ _E12T_) 2001-2008, Toyota COROLLA Combi (_E12J_ _E12T_) 2001-2007 |
Код запчастини | PT76912030 |
Стан | Новий |
Сумісність з маркою | Toyota |
Сумісність з моделлю | Corolla |
Комплект постачання | бризковики 4шт, кріпильні елементи |
Температурний режим експлуатації | від -50 до +50 °C |
Користувальницькі характеристики | |
Матеріал | Термоеластопласт (ТЕП) |
Доставка/Оплата | Передоплата 100 грн. |
Марка авто | Toyota |